Tulikivi piece akumulacyjne.

Tulikivi to największa w Finlandii firma zajmująca się obróbką kamieni oraz największy na świecie producent kominków utrzymujących ciepło. Posiada sześć kolekcji kominków dostępnych w ponad 1000 różnych kombinacji, a ponadto oferuje największą na świecie gamę najnowocześniejszych pieców do saun opalanych drewnem i elektrycznych. Zajmuje się również produkcją szerokiej oferty atrakcyjnych wyrobów z kamienia przeznaczonych do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach. Firma Tulikivi minimalizuje ślad węglowy we wszystkich swoich procesach: wykorzystuje kamień, który jest naturalnym i trwałym materiałem, a kominki spalają drewno, paliwo odnawialne, co powoduje mniejsze zużycie energii i niższą emisję.

Steatyt posiada znakomitą zdolność utrzymania i przewodzenia ciepła, co sprawia, że jest to idealny materiał na konstrukcję pieca. Charakteryzuje się wysoką właściwą pojemnością cieplną.

Wytwarza komfortowe ciepło, które rozchodzi się łagodnie i równomiernie w pomieszczeniu od steatytu, utrzymując temperaturę przez wiele godzin. Produkowane ciepło jest tak łagodne, że można dotknąć powierzchni steatytu nie parząc sobie palców

 

Podziel się:
Facebook