Nasze projekty

NASZE PROJEKTY KominkiStyl Szczecin

Kominek jest najważniejszym elementem dekoracyjnym salonu.

Zakup czegoś czego nie można wcześniej zobaczyć jest obarczone olbrzymim ryzykiem, nie zawsze dobra opinia zaufanych znajomych lub naszego projektanta jest w pełni satysfakcjonująca. Tym bardziej jeżeli marzymy o kominku niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Bez profesjonalnego, trójwymiarowego projektu, na podstawie którego można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami wyglądu i proporcji obudowy, istnieje duże ryzyko, że wybudowany kominek nie będzie odpowiadał wcześniejszym oczekiwaniom.

Po wybudowaniu kominka wprowadzanie zmian znacznie przedłuża proces zakończenia prac. Aby uniknąć wszelkich rozczarowań i w pełni zadowolić klientów wszystkie projekty są wykonywane przez projektantów z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania do grafiki trójwymiarowej.

Umożliwia to wygenerowanie obrazu lub nawet filmu przedstawiającego zainstalowany kominek i dokładne obejrzenie go z dowolnej perspektywy jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.

Projektowanie wspomagane komputerowo daje gwarancję, iż efekt końcowy będzie w 100% zgodny z tym co wcześniej widzieliśmy na ekranie.

Facebook